Virumaa tüdruk näitas võõrsil taekwondos suurepäraseid tulemusi

Miliana Gross. Foto: Spordiklubi ML Sport

Möödunud laupäeval osales Virumaa taekwondo klubi ML Sport noor sportlane Miliana Gross (7) Šveitsis rahvusvahelisel taekwondo turniiril Wattwill Open 2024 ja võitis sparringus tüdrukute -29 kg kaalukategoorias tugeva 1. koha.

Esimene vastane Šveitsi tüdruk Milla Joy, kellega pidasime võidulahingu ka juulis, oli kõvem pähkel, kui vastane finaalis Emam Maya (Saksamaa). Kuid suutsime ikka mõlemad vastased alistada 2-0 skooriga. Milla Joy-st on tänaseks saanud nii üks tugev rivaal, kui ka sõbranna, kellega vahetatakse joonistusi ja muljeid ka võitlusareeni väliselt.

Lisaks tegime esimese tõsisema soorituse ka kompleksharjutustes, milles saavutasime 3. koha edestades punktidega tüdrukuid Sophia Ennemoser (Austriast) ja Eileen Wu (Saksamaalt). 1. ja 2. koha meie ees võitsid saksamaa sportlased Almira Loshi ja Romy Leipolz. Täname Eesti poomsae koondise treenerit Jung Young Hun-i toetuse ja näpunäidete eest.

Kokkuvõttes jäime tulemusega rahule. Saime uusi sõpru ja kogemusi. Täname Šveitsi taekwondo koondise treenerit Peer Steinkellnerit, kelle juures tegime ka ettevalmistust enne võistlust.

Teeme vigade parandused ja valmistume järgmisteks võistlusteks.